2017 – 2018 Gelinlik Trendleri

Her genç hayatında bir defa yaşayacağı o gece için “Göz alıcı olayım, Çevremdekilere Mükemmel Görüneyim, veya Kusurlarımı Gizlesin” Tabikide diyeceksiniz her gelin adayı gibi. Peki tüm bu istedikleriniz nasıl olacak ? Gelinlik tasarımcısı Pınar Bent Açıklama yaptı.

2017-2018 Yıllarında Pembe ve Mavi gelinlikler Raflardaki yerlerini Alacak.  

Evlilik hazırlıklarına başlayan gelin adayları için bu yıl beyazın yanı sıra tasarımcılarımız tarafından sizler için 2 renk seçeneği daha sunmaktayız. Beyaz tonunun artık 2 farklı sıra dışı rakibi daha var bunlardan biri pembe ve mavi’dir, fakat mavi renk daha gözde olacak gibi görünüyor.  Bu yılların gelinlik modellerinde  renk ağırlıgı olarak mavi’dir. Bilirsiniz; mavi, Huzur, Mutluluk, Sonsuzluk rengi olarak bilinmektedir. Modellerde ise; pul, payet, işlemelerine ağırlık verilmiştir.

2017-2018 Tesettür Gelinlik Modellerinde Neler Var

Gelinlik tasarımcısı; Pınar Bent,  Tesettür gelinlik modellerinde ise yoğun olarak kabarıklığa, uzun tül kuyruklara,  oldukca önem verdik. Ve bu yıl tesettür gelin adayları tarafından kabarık ve büyük yakalı gelinliklerin tercih edileceğini belirtti. Bent, gelin adayları içinde bir kaç tavsiyede bulundu.

“Kalın ve alçak topuklu  ayakkabıları tercih ediniz, Gögüsleriniz eğer olgunsa işlemelerin gögüs bölgesinde olmamasına özen gösteriniz. Eğer belinizin ince görünmesini istiyorsanız işlemeli kumaşları ise bel bölgenizde oldukca az kullanmaya özen gösterin. Fakat işleme “Kesinlikle olmalı ” diyorsanız bunu eteklerden yana kullanınız…”

 

Etiketler : , , , ,

This article has 2 comments

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir