2017-2018 Güneş Gözlükleri

Göz sağlığı ve kıyafetlerin tamamlayıcısı olan güneş gözlükleri. İlk zamanlar sadece gözlerimizi güneşten korumak için kullanmış olduğumuz güneş gözlüklerini şimdilerde günümüzde mevsim ayırt etmeden şıklığımızı tamamlamak için de kullanmaya devam ediyoruz. Hepimiz nerdeyse güneş gözlüklerini ayakkabı,çanta veya kıyafet ile kombinlemeye çalışıyoruz. 2017-2018 Güneş gözlükleri yaz modasında vitrinlerdeki yerlerini aldı.

Geçen sene oldukca moda olan aynalı güneş gözlükleri bu senede popülerliğini korumaya devam ediyor. Yine aynı şekilde büyük yüzün bir bölümünü örtmekte olan güneş gözlükleri bu sene popülerliğini yitirmiş durumda.  Oldukca doğal ve iskandinav tasarım unsuru ile esinlenmiş soluk mavi, tozlu gri, ve puslu renkler oldukca ön plana çıkıyor. Bu renkler minimalist bir görünüme ve yatıştırıcı bir hisse sahiptir. Sizlerde gözlük seçimlerinizde bu renkleri rahatlıkla seçebilirsiniz.

Bebek mavisi, pembe, ve lavanta ibi renkler ile ilkbaharın ruhani görünümünü elde edebilirsiniz. Özel ruhlu bir kız iseniz güzel bir seçim olabilir. 2017 yılının öne çıkan modellerinden biride kedi göz her zaman şık olmayı tercih eden bayanlar için çekici görünmenizi sağlayacaktır. Bu yıla iddalı girmek isteyenler için bu önerilerimizi dikkate almanızı önermekteyiz…

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir