2017 Abiye Çanta Modelleri

Çanta bir bayanın olmazsa olmazlarından olan bir parçadır. Abiye çanta modelleri özel geceniz için en önemli bir aksesuar’dır. Kaliteli görünümü ile elbiseleriniz daha bi havalı görünmektedir. Çanta modellerinde bayanların takıldığı konu ne tarz bir çanta seçim yapacağıdır. Davetli olduğunuz o gece için giymiş olduğunuz elbise modeline göre elde taşıyacağınız küçük modeller sizler için uygun olabilir.

Giymiş olduğunuz elbise ve elinize taşıyacağınız küçük çanta ile o geceye şıklık katabilirsiniz. İsterseniz elinizde taşıyabileceğiniz küçük klasik modelleri veya farklı zincirleri olan küçük çantaları tercih edebilirsiniz. Çanta; Bir bayanın en önemli tamamlayıcılarından olduğu için giymiş olduğunuz elbise rengi ile uyum sağlamalısınız. Giymiş olduğunuz elbise koyu bir renge sahip ise elbiseniz ile uyumlu olarak açık bir renk çanta ile şık bir uyum sağlayabilmeniz mümkündür. Abiye çanta modelleri gitmiş olduğunuz davette ilk başta dikkat çekilecek olan bir aksesuardır. Askılı abiye modeli veya sade abiye modeliniz ile küçük ve bir o kadar da nazik çanta ile geceye damganızı vurabilirsiniz.

Bu yıl ki abiye çanta modelleri renk ve şık tasarımları ile sizleri büyüleyecek gibi. Çanta önemli olduğu kadar seçmiş olduğunuz ayakkabı da bir o kadar önemlidir. Eğer çantanız parlak bir renkte ise seçeceğiniz elbise az gösterişli olmalıdır böylelikle tüm gözler çantanızda olmalıdır. Çanta seçimi yaparken giymiş olduğunuz kıyafet taş işlemeli ise çanta seçimini sade ve küçük olmasına özen göstermelisiniz. Unutmayın; Çanta kıyafete uyum sağlayan desen ve renk çeşitleri ile elbisenizin tamamlayıcısıdır.

Etiketler : , , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir