2017 Aker Eşarp Modelleri

Bilindiği gibi son yıllarda tesettür giyime olan ilgi artmıştır. Durum böyle olunca da giyim firmaları bu konuda koleksiyonlarını güncellemeye başladı. Pek çok kadın artık modaya uymak yerine kendi modasını oluşturmayı, kendi zevkleri çerçevesinde giyinmeyi tercih ediyor. İyi giyinmek artık bir lüks değil ihtiyaç halini almış durumdadır. Tesettürlü kadınlar için de artan koleksiyonlar çeşitli kombinlerin ve yeni moda anlayışlarının ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Tesettür giyimin en önemli parçası tabii ki eşarplar ve şallardır. Türkiye genelinde birçok firma oldukça başarılı bir şekilde çalışmakta ve yeni koleksiyonlar üretmektedir. Özellikle Aker bu konuda oldukça başarılıdır ve Aker eşarp sahibi olmak tesettürlü kadınlar arasında oldukça önemlidir. “Her kadının dolabında bir siyah elbise olmalıdır.” cümlesi tesettürlü hanımlar için yerini, “Her tesettürlü kadının dolabında bir Aker eşarp olmalıdır.” cümlesine bırakmıştır.
Aker markası eşarpları ipek eşarplar ve spor eşarplar olarak satışa sunuluyor. Ayrıca desenli modellerin yanı sıra düz renk ipek eşarplar da mevcut. Her yaşa ve her zevke hitap eden koleksiyonlarıyla Aker eşarplar sizlerin vazgeçilmezi olacak.

 

Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir