2017 Aker Kaban Modelleri

Tesettür giyim konusunda oldukça başarılı olan ve kendisini ispatlayan Aker markası sadece eşarp ve şal koleksiyonlarından ibaret değil elbette. Büyük bedenler için de üretim yapan marka, aksesuar, pardösü, kaban, ceket, ferace, etek gibi giyim ürünlerinde de oldukça kaliteli parçalar üretiyor.
Eskiye oranla şimdilerde genç kadınlar için de ürünler üretmeye başlayan marka, tüketicileri tarafından kalitesi için tercih ediliyor ve tesettürlü pek çok kadın için Aker ürünleri kullanmak bir ayrıcalık niteliği taşıyor. Tesettür modası şimdilerde oldukça popüler ve tesettürlü kadınlar oldukça farklı ve şık kombinlerle karşımıza çıkıyor.

Kıyafet kombinleri birçok insan için oldukça zor bir iştir. Peki, tesettürlü hanımlar içinde durum böyle mi? Genç hanımlar genel olarak tunik, kap, ferace ve pantolon, etek kombini ile modaya ayak uyduruyor. Orta yaşlı veya olgun görünmek isteyen genç hanımlar ise şifon bir gömlek, kalem etek veya pantolonun üzerine şık bir Aker pardösü ya da sıcacık bir Aker kaban tercih edebilirler. Güzel bir eşarp ve uygun aksesuarlar ile oldukça şık bir görünüm sağlayabilirler.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir