2017 Anne Kız Kombinleri

Son zamanlarda moda olan kombinlerden biri de, Anne kız kombinleridir. Yani aynı kıyafetlerin giyilmesi ve o şekilde gidilecek olan yere beraber gidip anne kız aynı kıyafetle birlikte birbirlerinin aynısı olduğunu kanıtlamaya çalışmaktadırlar.

Anne kız kombini farklı bir deyişle, konseptleri her yerde kullanılabilir. Kısa bir örnek vermek gerekirse, Bu moda ilk olarak doğum günleri ve özel günlerde kullanılmaya başlanmıştır. Bir anne kızına doğum günü hazırlayarak tüm hazırlıkları yapmıştır. Sonra kızının ve kendinin ne giyeceği konusunda oldukca yaşamış oldukları  bu zorluk sebebi ile seçilmiş olan kostümlerden giyme kararı almıştır. Küçük bir kızın doğum gününden itibaren bu yana hemen hemen herkes tarafından uygun görülüp, bu moda Anne Kız Kombini olarak günümüze kadar gelmiştir.

Bazı bayanlar kendine ve kızına özel olarak terzilerde diktirirken bazıları ise hazır olarak satılan Anne Kız Kombini elbiselerinden satın almaktadır. Annelerdeki bu akım, Genellikle anne kız kombini diye adlandırılan modanın asıl amacı “Kızım Bana Daha Çok Benziyor” havasını yaratmaktır.  Genellikle anne ve çocuk kombinlerinde kostüm özelliğinin yanı sıra bütün gün rahat hareket edebilecek kıyafetlerin seçilmesinde fayda vardır. Çünkü, çocukların doğum günü veya özel bir gün dinlemeksizin şımarmaya devam etmeleridir.

Etiketler : , , , , ,

This article has 1 comment

  1. Pingback: Lc Waikiki Anneler Günü İndirimi | ModaMari

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir