2017 Atkı Triko Modelleri

2017 yılının bu soğuk kış aylarında boynumuzdan düşürmediğimiz Triko atkı modellerini sizler için derledik. Atkı modellerinde her zamanki gibi kuşkusuz canlı renkler ön planda olmaya devam ediyor. Sunulan modeller arasında pembe, sarı, yeşil ve turuncuları göremek olagan üstü hale geldi.

Atkı modelleri 2017 yılı koleksiyonunda belli marka modelleri ilk olarak kumaş dokusu ile farkını gösteriyor. Eğer ki atkı modasında sevdiğiniz bir marka var ise vazgeçmemenizi tavsiye ederiz. Ama bir yandan da kuşkusuzki kullanabileceğinir sayısız Triko atkı modelleri vardır.

İster dışarıdan alabileceğiniz isterde kendiniz yapabileceğiniz Örme atkılar da hem günlük kullanım için hemde sıcak tutması için en uygun. Bu yüzden elinizin altında kesinlikle bir örme atkı bulundurmalısınız. Kendiniz de kolay bir atkı oluşturabilirsiniz. Eskilerin tabiri ile iki ters bi düz örerek kendi modelinize göre bir atkı oluşturabilirsiniz.

Eğer siz atkıyı aksesuar olarak kullanacak iseniz atkı modeliniz daha ince bir kumaşlı olması gereklidir. Eğer dışarıda kullanacaksanız ise kuşkusuz o zaman en kalın modellerden seçmeniz gereklidir. Atkı modelleri 2017 yılına bakılırsa geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi pamuklu ve kaşmir modelleri en sevilen ve en nadide görülen parçalardandır.
Dünyadan birbirinden farklı model ve desenlerle triko atkı modellerini gelin hep beraber inceleyelim.

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir