2017 Bakır Saç Rengi

Kızıl rengine yakın ton olarak bilinen Bakır, bayanların son dönemde en çok tercih etmiş olduğu saç renklerinden birisidir. Kişiyi genç, dinamik göstermesinin yanı sıra yüze yakışan saç renklerinden biri olarak bakır gelmektedir.

Fakat bakır rengi her bayanın yüzüne gitmediğinden daha çok beyaz tenli bayanların saç rengi olarak tercih etmesi daha doğrudur. Bakır tonu kullanan bayanlar dış dünyaya hem enerjiyi yansıtırken hem de kadınsı görünümlerinden taviz vermemektedir.

2017 Bakır Saç Rengi yine kaldığı iddiasıyla devam ederken bu yılda pek çok bayanda bu rengi görebilmek mümkün hale gelecektir. Bakır Saç Rengi uygulatacak olan bayanlar yeni sezonda farklı görünümü ortaya çıkaracak bakır morali saç rengi ve modelini yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Dip kısımlarınızdan aşağıya doğru bakır rengi mevcutken saçlarınızın uç kısmında ise sarı rengin hâkim olduğunu göreceksiniz. Özellikle böyle bir saç rengine sahip olmanız farklı bir havaya bürünmenize ve standartın dışına çıkmanıza neden olacak.
Bakır saç rengine sahip olan bayanlar daha çok çabuk aktığından yana şikâyetçi olduğu için kullanımı pek kolay değildir.

Etiketler : , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir