2017 Balıkçı Kazak Modası

Bu yılın trendinde balıkçı yaka kazak ve bluzlar var. Balıkçı yaka kombininizde doğru halde yapabilirseniz. Hem yılın trendini yakalamış olur hemde kombininizi tamamlamış olursunuz.
Balıkçı yakalara mercek tuttuğumuz da bazılarının dar yakalı, bazı modellerinde kalın ve dökümlü bir yakaya sahip olduklarını görüyoruz.

Dar yakalı balıkçı kazak, ceket ve icine yelek ile kombininizi tamamlamış olabilirsiniz. Bunun yanı sıra ben öyle fazla kalabalık giyinemem diyorsanız bol ve ispanyol paça pantolonlarlada kombininizin tamamlaması için yeterlidir.

Balıkçı kazaklar ile trendi yakalamak ve şık olmak gayet basit olacaktır.
Genel olarak kombini nasıl olur diye sorabilirsiniz. Bize göre şu halde olabilir; Bol, salaş hırkaları‘nın dökümlü taytlar ile ya da paçası dar pantolonlar ile olabilir.

Genel olarak bu kazakların uzun boylu hanımlarda daha gösterişli olabileceği kanısındayım. Tercihe göre değişebilir tabikide yalnız boyunuz yeteri kadar uzun değilse bu kazak sizin biraz basık görünmenize neden olabilir.

Bu yazımızda buraya kadar mış en güncel moda sitesi olan modamari.com u takipte kalın 2017 nin en yeni modellerini trendlerinden daima haberiniz olsun ve benim tarzımda budur diyin.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir