2017 Bayan Babet Modelleri

Biz bayanlar için giyim çok önemlidir hen kombinimize uygun hem rahat hen de güzel bir ayakkabı ile kombinimizi tamamlamak isteriz. Peki bunu nasıl yapabiliriz?


Topuklu ayakkabı giymeyi sevmeyenler veya daha çok rahat olmasını isteyenler babetleri tercih edebilirler. Babetlerle hem rahat hem de istediğiniz şıklığa ulaşmak çok kolay. Topuklu ayakkabıdaki şıklığı, zarafeti ve çekiciliği doğru kombin ile yakalayabilirsiniz. Bu yıl ki babetler gerçekten zarif, şık ve dikkat çekici modeller birbirinden harika desenlerini çok beğeneceksiniz. Hem rahatlığı hem şıklığı ön plan da babetlerin ister elbise, ister pantolon, ister şortla giyin her kombine göre birbirinden güzel babetleri tercih edebilirsiniz.
İş yeriniz için hem şıl hem de rahat bir ayakkabılar istiyorsanız mutlaka bu yıl ki babetler de aradığınızı bulacaksınız. Klasik bir pantolon ve babet ile yapacağınız kombinler sayesin de hem iş yerinin koşturmacasına ayak uydurabilir hem de daha az yorulursunuz. Tabii bir de en önemlisi yazın gelmesi ile sıcaktan dolayı ayak terlemesi, ayaka kokusu gibi sorunlara da çözüm olacak. Bu yıl herkesin dolabında mutlaka bulunması gerekenler arasın da babetler sağlıklı ve rahat ayaklar için.

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir