2017 Bayan Eldivenleri

2017 Bayan Eldivenleri
Kıyafetlerimizi seçerken belki de en fazla takıldığımız nokta aksesuarlardır. Çünkü ne kadar şık bir kıyafet giyinmiş olursak olalım aksesuarsız şıklığımız tam olmaz. Şu bir gerçektir ki şıklığın ve kombinin tamamlanması için aksesuar olmazsa olmazdır. Tabi bu önünüze gelen aksesuarı takmanız gerektiğini anlatmaz her zaman doğru aksesuar seçimleri hedefi tam noktasından vurmak gibi bişeydir.
Kolye, küpe, yüzük gibi aksesuarlar aşağı yukarı hepimizin kullandığı aksesuarlardır. Ancak eldivenin ve şapkanın yeri bu aksesuarlar içerisinde apayrıdır. Şıklığın ve kombinin merkezindedir bu aksesuarlar

Bu yıl Bayan Eldiven Modelleri Çok Farklı
Tarzınıza ve kıyafetlerinizin genel rengine göre eldiven seçimi yapmanız. Üzerinizdeki etkiyi her açıdan artıracaktır. Zira eldivenler kabanın dışında en fazla dikkat çeken bir şeydir. Deri eldiven, Saten eldiven vs. birçok çeşitini bulabilirsiniz.
Deri Eldiven Kombini
2017 nin en trend aksesuarlarından bir olan deri eldiveni doğru kıyafetler ile seçerseniz, şıklığınıza şıklık kombininize kombin katmış olursunuz. Bu arada deri eldivenin en fazla yakışanı gotik (siyah renkler üzerine) tarz üzerinedir. Bunun yanı sıra deri tayt ve deri ceketle de kombininizi tamamlayabilirsiniz
Saten Eldiven Kombini
Saten eldivenlerin sizinde tahmin edeceğiniz üzere abiyelerin yanısıra kullanılabilecek bir eldivendir. Abiyenizin yanı sıra yanısıra kullanacağınız saten eldiven kombininizi ve şıklığınızı tamamlayan son noktadır. Saten eldiveni yalnızca abiyelerde kullanmak yeridir. Fakat abiye ile aranız yoksa ya da farklı bir tarzda kullanmak istiyorum diyorsanız eldivenin parmak kısımlarını keserek (pek yapılacağını sanmıyorum ancak ) spor bir hava katabilirsiniz. Nerede kullanıcam ki o eldiveni diyebilirsiniz. Tabi bu bir çözüm sayılır mı tartışılır ama boyfriend pantolonlarla beraber kullanabilmeniz mümkün.

Etiketler : , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir