2017 Bayan Şort Modelleri

Havalar ısınmaya ve yaz gelmeye başladı güneş kendini yavaş yavaş gösteriyor bugünlerde.

Artık dolaplar da kışlık kıyafetler kalkıyor yazlıklar yerini alıyor ve kışın özlenen kıyafetlerin giyme vakti geliyor. Yaz aylarında bayanları en çok tercih ettiği şortlar bu yılda moda da yerini aldı. Bir çok şort modeli var tabii mini şort, kot şort, kumaş şort, zımba detaylı şort, renkli şort ve bunun gibi sayısızca model. Şort giymeyi seven bayanlar sayısızca seçim yapabilir ve gideceği yere en iyi şekilde şortlu kombinler yapabilir.

Şort seçimi yaparken sizin  mini giymeyi sevip sevmediğiniz de önemli tabii mini giymeyi sevmeyen bayanlar biraz daha uzun şortları tercih edebilirler. Özellikle tatil bölgelerin de akşamaları eğlence mekanlarına giderken ya da tatile gittiğiniz yerleri gezerken şortları tercih edebilirsiniz. Şortlar mini eteklere göre daha rahattır çünkü şortla daha rahat hareket edebilirsiniz. Şortları spor buluyor olabilirsiniz ama kumaş şortlar daha klasik ve etek görünümünde ki şortları giyebilirsiniz.

Şortlar günümüzde pek çok alanda tercih ediliyor mesela okul da, iş yerinde, plajlarda, ve yürüyüşte artık her alanda şortlar kullanılıyor. Yaz aylarında sıcaktan dolayı şortlu gecelik takımlarını da tercih edebilir ve rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Bu yaz herkesin dolabın da mutlaka bulunmalı şortlar.

Etiketler : , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir