2017 Bayan Topuklu Ayakkabı Modelleri

Her kadın topuklu ayakkabı giymeyi sever hatta topuklu ayakkabı biz kadınlar için bir aşktır o bizim olmazsa olmazımız ve kurtarıcımızdır. Topuklu ayakkabı giymek ve onunla güzel bir yürüyüş sergilemek, ayağımız da duruşu biz kadınlar için çok önemlidir.

Önceden sadece özel günler de tercih edilen topuklu ayakkabılar artık günlük hayatımızda da tercih ediliyor bu yıl şık ve rahatlığı ile daha çok tercih edilecek çünkü kadınlar kendilerini her zaman özel hissetmek ister. Bunu bilen ayakkabı firmaları bu kışa uygun sayısızca topuklu bot ve çizme modelleri çıkarttı. Bu yaz ister bir kotla ister mini bir etekle ister bir elbiseyle giyebileceğiniz birbirinden harika yeni modeller var. Yırtık jean ve ince bağcıklı topuklu ayakkabı ile biraz spor biraz şık bir kombin yapabilirsiniz. Spor olmak istiyorsanız biraz daha spor tarzı duran deri topuklu ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Bu yıl ki topuklu ayakkabılar çok beğenilecek ve ses getirecek birbirinden harika modelleriyle.

Desenleri ise daha dikkat çekici ve büyüleci ve bu desenlerle daha dikkat çekici ve daha zarif hale gelecek ayaklarınız. Deri giymeyi sevenler bu yıl ki deri topuklu ayakkabıları çok beğenecek hiç şüphesiz ve tabii kısa topuk tercih edenler ise bu yıl ki modelleri çok beğenerek ve severek giyecek. İster spor ister şık bir görüntü için bu yıl ki topuklu ayakkabılar damgasını vuracak.

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir