2017 Bindallı Modelleri

Bindallı; gelinlerimizin düğünlerinden önce ki yapılan kına gecelerinde giyindikleri genelde kırmızı renkte olan bir elbisedir. Her bayan kına gecesinde kendi gecesi olduğu için filmlerdeki prensesler gibi görünmeyi ister ve kendi zevkine en fazla hitap eden bindallıyı seçer.

Kimi bayan evinde kına gecesini düzenler, kimi bayan bir salon kiralar ve saati dolduğunda evinde devam ettirir, kimi bayan yalnızca salonda kına gecesini düzenler ve saati tamamlanınca de kına gecesini bitirir. Bu son ifade ettiğim bayanlar galiba birazcık evin dağınık hale gelmesindan çekinenler olsa gerek
Gelelim 2017 bindallı modelleri geçtiğimiz senelerdeki modasını halen daha güvenliğini sağlamakta bir nevi gelinlik gibi bir şey kabarık, düz, aşırı derece inci boncuklu, sade vs. birçok modeli mevcuttur. Aşağıda çok sayıda bindallı modeli görebilirsiniz. Sizler için derledik topladık.
Sizlerde kendi kına gecenizde prensesler gibi görünmek için seçiminizi iyi yapın bilhassa ten renginize göre seçerseniz daha daha iyi olacaktır. Örnek vermek gerek görülürse çikolata esmeriyseniz üzerinize lila rengi ya da koyu renkler seçmeniz yüzünüzü renk bakımından boğacaktır. Onun için ten renginize göre seçiminiz her zaman için size bir artı puan sağlayacaktır.

Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir