2017 Çiçek Desenli Ceket Modelleri

Sevgili Modacılar, Nasılsınız? Güneşli bahar günleri geldi çattı. Çiçek desenli ceket modellerine ayak uydurmaya hazırmısınız? Modamari olarak sizler için her vakit son olarak moda trendlerini göstermeye ve onlara ayak uydurabilmeniz için esin kaynağı olmaya devam ediyoruz.

Çiçek desenli ceketler , Bu tip ceketler çok popüler olmakta. Tüm moda blog yazarları ve dünyadaki tüm kızlar bu trendi benimsemeye devam ediyor. Bu trend modellerini takip edebilmeniz için yürekli yada iddalı kıyafetlere sahip olmak zorunda değilsiniz. Dar kot ve rahat bir tişhört ile kombinasyon yapabilir ve çiçek desenli bir ceket ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Kıyafetlerinizi rahat bir şekilde stlinize edebilirsiniz. Rahat bir çanta ile boyfriend kot pantolon ile eşleştirebilirsiniz. Unutmadan kalan giysilerinizi tarafsız tutmayı ihmal etmeyin sakın.

Çiçek desenli bir model ile stilinize bir vurgu eklemenin en rahat yolu, beyaz bir kot yada etek yada beyaz tişörtlerle kombinlenebilmektedir. Bir beyaz tişhört ve çiçek desenli ceketinizi giyinin, stilinize rahattan daha zarif bir hale getirmek istiyorsanız yerine beyaz bir elbise veya beyaz bir etek ile kombinleyin…

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir