2017 Çizgili Elbise Modelleri

Bu yaz normalinden oldukca sıcak olacak, uzmanlar bu konuda sürekli bizleri sık sık uyarmakta. Bir uyarıda biz yapalım sizlere bu yaz dolaplarınızdaki koyu elbiseleri çıkartmayın. Yazın o sıcak havalarında içimizi açacak açık renkteki elbiselerimize ağırlık verelim. Bu yaz büyük bir patlama etkisi yaratacak olan çizgili elbiselerden mutlaka dolabınızda bulundurmalısınız. Bütün marka isimler bu yaz çizgili elbiseleri ön planda tutmak için hazırlanıyor. Önemli olan ise, bol bol bakıp zevkimize ve bütçemize uygun olanı tercih etmek.

Rengarenk Çizgiler; Çoğu bayanın sevdiği bir model olmaya hazır stillerden biri, Bahar ve yaz günleri için çok göz alıcı bir gönünüme sahiptir.

Siyah Beyaz Çizgiler; Ben koyu renkleri severim diyenler için tercihimiz olacak bir model, zaten bu renkler çok asil bir görünüme sahip.

Beyaz İle Renk Kombini; Bu yazın özellikle de kırmızı ve beyaz karışımı çizgili elbise modellerine sıkla rastlayacağız. Bizcede mutlaka bi gözden gerçirmenizi öneririz. Umarız sizlerde zevkinize göre bir çizgili elbise bulabilirsiniz. Bizim oluşturduğumuz galerimizi gözden geçirip aklınızda fikir oluşturabilirsiniz.

Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir