2017 Colins Kış Koleksiyonu

Colins 2017 Kış koleksiyonu’na büyük bir hızla devam ediyor. Diğer büyük firmalar gibi Colins’de ön planda son derece yerini aldı Genel olarak spor ve ağır tarzları paralel götüren bu marka bu sezon sizler için daha çok hareketli ve kışa kışa meydan okur şekilde ve sizi sıcak tutacak bir koleksiyon , Koleksiyonda oldukca  güzelligi bir yana şık modeller yer almaktadır. Bunlar Skinny ve Bootcut  jeanler  Kadın vücuduna  en iyi uyum saglayacak ve yanı sıra rahatlıktan ödün vermekte, Rahatken de şık olabileceginizi göstermektedir. Bir çok özel parçaya yer vermekte olan koleksiyonda Stretch kumaşlar kullanılmıştır ve vücutla son derece uyumludur.

colins-2017-kis-modelleri-01

Son zamanlarda ünlülerde gördügümüz kamufulaj baskılı pantolonlar, angora trikolar, ve ince deri montlar koleksiyonun vazgeçilmezlerinden biridir. Modern Military tarzını çok iyi bir şekilde tanıtmayı başarmıştır. Tüm dünyada ilgi gören  moda akımlarından etkilenmiş olan bir koleksiyon, koleksiyon da yok yok. Bütün bunların yanı sıra eski, Yıpranmış görünüm verilen metal detaylı Grunge Love modelide bu koleksiyonda yerini almıştır.

Oxford adı verilen diz altı çoraplar barındıran Campus Girl tarzınında hakim olduğu bu stil sayesinde yaşınızı istediginiz olgunlukta göstermek mümkündür. Bunların yanı sıra sevilen ve sık raslanan etnik motifler çiçek desenleri ile bezenmiş Vintage Mood derileri koleksiyonun vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır…

(Bizi Facebook‘dan Takip etmeyi unutmayın)

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir