2017 Çorap Çizme Modelleri

Her kış çizmelerde en önemli ayakkabı modelleri arasında yerlerini almaktadır. Geçtiğimiz sene en önemli çizme modelleri bağcıklı çizmeler olurken bu sezon ise en önemli çizme modeli; Çorap görünümlü çizmeler olmuştur. Çorap çizmeleri düzgün biçimde kullanıldığında hoş trendler ortaya çıkarabilirsiniz..

Çorap Çizmeleri Nasıl Kullanmamız Gerekir.
Çorap çizme almadan önce bacak kalınlığınız ve bacak boyunuz önemlidir. Eğerki ince sütun gibi bacaklara sahip değilseniz çorap çizmelerden uzak durmalısınız. Kalın bacaklara sahip olan bayanlar çorap çizmeleri kullandığı takdirde bacakları tam anlamıyla ortaya çıkmasına sebeb olacaktır. Bu problem ise Kusurunuz olan yeri gizlemek yerine tam tersi ortaya çıkarmak anlamına gelir. Bu yüzden çorap çizme kullanmamanız daha makul olacaktır.

Çorap çizmeleri bacak boyu kısa olan bayanlar da tercih etmemelidir. Çorap çizmeler dizüstüne kadar bacağı sarmaktadır. Bu problem bacak boyunuzun kısa görünmesine sebeb olacaktır.

Çorap Çizme Kombini Nasıl Olmalıdır.
2017 yılının ayakkabı modası olarak bilinen çorap çizmeler mini etek, midi etekler, ve yırtmaçlı eteklerde tercih edilerek hoş ve şık kombin oluşturabilirsiniz.

Kısa eteklerde çorap çizme kullanacaksanız şayet bacak boyunuz uzun ise teniniz görünebilir. Ama bacak boyunuz çok uzun degilse mini eteklerle çorap çizme kullandığınız zaman çizmenizle aynı renkte külotlu çorap kullanmalısınız. Yaptığınız bu küçük hile ile çizme ve çorap arasında kalan geçiş i saklayarak bacak boyunuzu oldugundan da uzun gösterebilirsiniz.
işte sizler için oluşturmuş olduğumuz galerimiz.

 

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir