2017 Damatlık Modelleri

Düğün törenlerinde gelinlerin olduğu kadar damat adaylarının da giyeceği kıyafetler çok önemlidir. Ve bireyler tarafından da oldukca önemlidir ve tercihler konusunda oldukca titiz davranırlar. Düğün denilince ilk akla gelen gelin olur.

Gelin olmak çoğu bayanın hayallerini süsleyen en güzel adımlardan biri olsada, Damatlık da gelinlik kadar önemlidir. Bu konuda birden fazla ünlü marka damatlık konusunda pek çok modeli piyasaya sunmuştur. Bu yıla damgasını vuracak olan damatlık modelleri sizinde ilginizi çekecek niteliklerde’dir. Oldukca ünlü tasarımcılar erkeklerin vüvut yapısına uyum sağlayacak şekildeki koleksiyonunu bu sezon gün yüzüne çıkartmışlardır.

Damatlık modelleri geçtiğimiz yıllardan beri neredeyse tek renkten oluşmaktadır. Ama ünlü tasarımcılar bu sezon damatlıklara farklı bir bakış açısı kazandırdılar. Zıt renkleri bu sezon birbirleriyle uyumu ön planda tutmuşlar. 2017 yılında siyah ile beyazın uyumunu sık sık damatlık modellerinde görmeniz mümkün olduğu gibi  bordo siyah ve lacivert siyah renklerine de bu yıl oldukca sık rastlayacaksınız.

Bu yıl zıt renklere yer verilmesi nedeni ile ayrı ayrı kullanabileceğiniz ürünler haline gelmiştir. Özel geceniz için vücut ölçülerinize ve zevkinize uygun olacak damatlık modelini alttaki galerimizde bulabilir ve farklı bir fikir elde edebilirsiniz.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir