2017 Dantelli Bluz Modelleri

Bluzlar; bayanların hem kot hemde kumaş pantolonlar ile rahatlıkla giyebildikleri kıyafetler arasında yer almaktadır.  Böyle kıyafetlerde şıklık her zaman ön planda olduğu için Dantelli saten bluz modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir.

Dantelli bluz modellerini genellikle akşamları dışarı çıkarken kumaş pantolonların üzerine tercih eden bayanlar ayakkabı olarak da ince topuklu ayakkabı modellerini tercih etmektedirler. Göz alıcı olan bluzlerde birbirinden güzel farklı modeller bulmamız mümkün. Bu giyim ürünlerinde rahatlık ön plana alındığı için sıkmayan ve aynı zamanda bir o kadarda modern olan bluzları seçen bayanlar sürekli olarak tarz oluşturmak için farklı bluz modelleri arayışı içindedirler.

Dantelli Omzu açık bluz modelleri ile şık bir kombin oluşturarak akşam gezmelerine rahatlıkla çıkabilirsiniz. Koyu veya Krem renkteki bir bluzu siyah kumaş pantolonlar ile rahatlıkla güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Yaz aylarında da sizlere şıklık katacak şekilde olan omzu açık bluz modelleri dökümlü modelleri ile hem modern hemde rahat bir kullanım sunmaktadır. Her ortamda sizlere ve çevrenizdekilere uyum sağlayacak olan bu elbiseleri düğün,nişan ve bir çok ortamda rahatlıkla  tercih edebilmeniz mümkündür. Danteli sık olarak kullanan bluz tasarımcıları bunu bir detay olarak kullanırken bazen de bluzun tamamına yayılan dantel tasarımı uygulamaktadırlar.

Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir