2017 Dar Paça Pantolon

Herkes pantolon giyinmeyi sever kimi rahat olduğu için kiminin tarzına  uyduğu için uzun yıllardır modada yer alan dar paça pantolonları daha uzun yıllarda modanın içinde göreceğiz hiç şüphesiz. Bir çok dar paça pantolon modeli vardır çiçek desenli , işlemeli , renkli ,kot , kumaş gibi sayısızca model.

Dar paça pantolonlarla hem kombin yapmak daha kolay hemde şık bir görüntü yakalayabilirsiniz . Dar paça  pantolonlarla daha fit bir görünüme sahip olursunuz ama dar paça da paça boyu önemlidir kısa boylu bir bayan iseniz paça boyunuz uzun olmalı  boyunuzun uzun görünmesi için . Eğer  kilolu bir bayan iseniz pantolonun üzerine  uzun şeyler giyinmenizi tavsiye ederim hem fazlalıklarınızı kapatabilir hemde hoş  bir görüntü  yakalarsınız .

Kilosu ve boyu ideal olanlar ise  zevkine uygun dar paça  pantolonları  tercih edebilirler eğer göbeği açık kıyafetler giyiniyorsanız dar paça ile gayet güzel duruyor bence . Dar paça pantolonların altına kısa boylu  bayanlar topuklu ayakkabı giyinmeli boyları daha uzun görünür ve şık bir görüntü elde edersiniz . Boyu ideal olanlar ise hem topuklu hem spor ayakkabı  ile kombin yapabilirler . Hem  rahat hem şık bir görüntü  için dar paça  pantolonları tercih edebilirsiniz.

Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir