2017 El Örgü Atkı Modelleri

Bu sağuk kış günlerinde giymiş olduğunuz elbiselere uygun olarak aksesuar oluşturabilirsiniz. Şimdi sizlere 2017 El Örgü Atkı Modelleri hakkında biraz fikir olabilecegini düşünüp bir makale olusturdum. Bej, Beyaz, Kırmızı, Yeşil ve  Pembe gibi renkleri kullanarak kış stilinizi kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Kıyafetlerinizin renk ağırlığına göre  bir renk seçip veya canlı ve cesur renklerde atkıları elde edebilirsiniz. Böylelikle kış aylarının  kombinlerinin arasından öne çıkan  parçası olarak  farklı desenlerde atkılar elde etmiş olursunuz.  Sizinde burdaki örneklerden  gördüğünüz gibi   örgü atkılar rahtlığı ve yumuşaklığı ile  kombinlerinizde ciddi bir  ağırlığa sahip olabilir.

Deri ceketlerinizde rahatlıkla kullanabileceginiz ve çevrenizdekilerin gözünü üstünüze çekebileceginizi unutmayın. Bu nedenle bu soğuk kış aylarında  deri ceketlerinizi  el örgü  atkı modelleri ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Atkı, boyunluk veya şal’ı kendiniz kendi zevkinize farklı renklerde  kendiniz örmelisiniz. Yumuşak ve kalın görünmesini sağlayabilirseniz eger  bu tip modeller aksesuar modasında ön plana çıkıyor.

Bu sene  örgü ve dokuma motifleri oldukca ilgi görüyor. Atkı takımları Şallı bere ve  yarım parmaklı uzun eldivenleri ile  tarz sahipleri kendilerine oldukca farklılık yaratacak gibi… Yünü Yumuşaklığı,  Renkleri ise cazibesiyler birleştiren  sıcacık modellere sahip olan  atkı ve bere takımları  Hem erkek Hemde bayanların  kullanımı için oldukca uygun…

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir