2017 Favori Pırlanta Modelleri

Pırlanta, bilinen en sert maden olan elmasın birkaç yüzünün çok küçük parçalar alınarak yontulması ile oluşan parlak ve değerli bir taştır. Genel olarak mücevher yapımında kullanılan bir malzemedir. Yüzyıllardır kadınların gözdesi olan pırlanta, mücevheratlar arasında sıklıkla kullanılan ve moda olan bir üründür.

Favori markasının pırlanta konusunda geniş bir yelpazeye sahip olduğu bilinmektedir. Hatta Favori pırlanta estetik ve kalite konusunda ürünlerine oldukça güveniyor. Koleksiyonlarını özel günlere ve özel yerlere göre düzenleyen Favori markası Türkiye’nin en önemli markalarından biridir. Pırlanta ürünlerini marka, bileklik, küpe, kolye, yüzük, elmas, set ve yakamoz olarak kategorize etmiştir. Her kategoride birbirinden güzel ve ihtişamlı ürünler bulunmaktadır.
Pırlantalar hem kendini ödüllendirmek isteyen kadınların, hem de eşlerine sevgililerine, annelerine güzel ve şık bir sürpriz yapmak isteyen erkeklerin tercihi olmaya devam ediyor. Koleksiyonlarından oldukça memnun kalacağınız, beyaz ve sarı altın ile pırlantanın mükemmel uyumunu en iyi şekilde yakalayan Favori markası hemen her şehirde bulunan mağazaları ve internet sitesiyle ürünlerini siz değerli müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir