2017 Gecelik Modelleri

2017 yılının gecelik modelleri yeni sezonda seksi desenler ve renklerle karşınıza çıkacak. Bu sene; Dantelli, transparan, ve mini geceliklerin yanı sıra uzunm etek modelleri ile seksi görünüme sahip gecelik modelleri bulunmaktadır.

 

Transparan Gecelik Modelleri 

Her yıl olduğu gibi bu yılda oldukca moda olan Transparan Gecelik Modelleri seksi bir görünüme sahip olmanız için üretilmiştir. Vücudun belli bölgelerini kapatan bu gecelik modelleri daha çok siyah renkleri bir arada toplamıştır.

İki Renkli Gecelik Modelleri 

Renkli gecelik modelleri, Renkli giyinmeyi seven kadınlar için üretilmiştir. İnce askılardan oluşan bu geceliklerin üst ve etek uçlarında kullanılan farklı renk ve desenler sayesinde gecelikler hem şık hemde seksi bir görünüme sahiptir.

Mini Gecelik Modelleri 

Bu gecelik modelleri fiziği düzgün olan kadınları daha göz alıcı gösterecek. Kısa etek detayına sahip bu gecelikler oldukca canlı renklere sahip aynı zamanda dantel desenlerde gözden kaçmamaktadır.  Vücut hatlarını ortaya çıkaran bu gecelik modelleri ile erotik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Dantel Gecelik Modelleri 

Dantel detayı günümüzdeki elbiselerde olduğu gibi gecelik modellerinde oldukca popüler olmaya devam ediyor. Tamamen tandel detaylarından meydana gelen gecelik modelleri vücudunuzu ortaya dökecek. Çoğu kadının tercihi olan dantel detaylı gecelik modellerinin ön kısımları kısa arka kısımları uzun olan modelleri de bulunmaktadır. Tasarımcılar tarafından dantel gecelik modellerinde yine oldukca canlı seksi renkler kullanılmaktadır.

Renkli Gecelik Modelleri 

Renkli gecelik modelleri bu yıl oldukca moda olacak. Mor gibi asi ve seksi olan renkler çekiciliğini bir araya getirerek başarılı bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. Kısa ve Uzun etek detayları ile göz alıcı renklerin kullanıldığı gecelik modelleri dantel, sifon, ve saten dokuların, esracengiz büyüsünden faydalanarak modaya uygun hale getirilmektedir.

Etiketler : , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir