2017 Gelin Makyajı

Yaz ayının gelmesi ile birlikte düğünlerde nerdeyse hemen hemen başladı! Bu yıl gelin olacak bayanlar, makyaj stilinize karar veremediyseniz mutlaka internetten bi araştırma yapmalısınız. Bizde sizler için en yeni Gelin Makyaj trendlerini belirledik. Bizim sitemizide takip edip aklınızda bi fikir elde edebilirsiniz. Bu yıl makya’da dağal ve klasik modeller dikkatimizi çekti. Göz’de daha uçuk renk modelleri dudaklarda ise parlak dokunuşlar ön planda gözüküyor.

Sade eyeliner modelini sevmeyen bayan yoktur. Peki bunu hiç düğün makyajına taşımayı düşündünüz mü?  Gözlerinize açık tonlarda krem far’ı kullandıktan sonra kedi gözü dediğimiz eyelinerını uygula. Bu makyaj sonrası gözleriniz olduğundan da daha belirgin olacaktır. Küçük gözlere sahip olan gelin adayları,  makyajlarında kuyruklu eyeliner tercih etmelidirler. Açık alan’da düğününüzü gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız bu makyajı  fresh’ten görünüm ve parlak dudaklar ile birleştirmenizi tavsiye ediyoruz

Bronz tenli iseniz, gelinliğiniz ve makyajınız birbirine çok yakışacak. Bronz ten makyajı elde etmek için  bronzerından veya kontür tekniğinden faydalanabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizi ortaya çıkartabilmeniz için kontür yapmanızı tavsiye ediyoruz daha sonra elmacık kemiklerinize bronzer uygulayarak bronzluğu elde edebilirsiniz.

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir