2017 Gelinlik Korse Modelleri

Bayanlar, düğün günü için aylar öncesinden hazırlıklara başlarlar, ve yapılan işler yapılan alışverişlere oldukca özen gösterirler. Her gelin adayı o gün için kendince hazırlıklar yaparlar.  Çünki evlilik hazırlıkları oldukca uzun bir süreçten geçmektedir.  Özellikle gelin adaylarımız gelinlik seçiminde ve bu gelinlige uygun aksesuar seçiminde üzerine oldukca fazla dururlar.

Gelinlik aksesuarlarından biri de gelinlik korsesi olarak karşımıza çıkar.  Birden fazla korse modeli bulunmaktadır fakat bu durumda önemli olan doğru korseyi seçmek gelinlik içerisinde göze batmamasını sağlamaktır. Tabi gelinlik korsesi seçimi yaparken bi takım dikkat etmeniz gereken noktalar vardır.

Gelinlik korsesi seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

  • Gelinlik korsesi seçerken ilk dikkat etmeniz gereken husus, vücudunuzu daha ince ve şekilli gösterecek korseleri tercih etmelisiniz. Bu konuda sizleri son zamanlarda üretilmiş ve geniş bir yelpazesi olan modern korseleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.
  • Çoğu gelin adayı gelinliğin içerisinde gögüslerinin daha şekilli görünmesini istedikleri için hacimli gelinlik korselerini tercih etmektedirler. Eğer sizler de o gün dolgun ve hacimli gögüsler istiyorsanız, korse şekli verilmiş büstiyerler tercih edebilirsiniz. Korse şeklini alan büstiyerler’in özelliği, beli sıkması ve gögüsleri kaldırmasıdır.
  • Korse seçiminde tercih edeceğiniz gelinlik modeli de önemlidir. Örnek verecek olursak, eğer seçeceğiniz gelinlik modeli balık etek bir model ise ve kalça hatlarınız oldukca ortaya çıkıyor ise seçeceğiniz korsenin kalçalarınızı sarması gerekmektedir.
  • Gelinlik modeliniz eğer Straplez bi model ise  seçeceginiz korse belinizi sarmasında fayda var. Ve korsenizin askısız olmasına dikkat etmelisiniz. Böylelikle tercih edilen korse, belinizi sararak gögüslerinizin dikleşmesini sağlar. Eğer gelinliğiniz Straplez değil ise askılı korse tercih edebilirsiniz.

Gelinlik iç çamaşırı nasıl olmalıdır?

Gelinlik modeli, Korse seçimi derken iç çamaşırı seçimi de önemlidir. Aylar öncesinden hayal ettiğiniz gelinliğin üzerinde şık durabilmeniz için iç çamaşırı seçimine de oldukca dikkat etmelisiniz. Bu durumda gelinlik üzeriniz tam oturmayabilir yada görünüş olarak hoş olamayacak detaylar ortaya çıkabilir. Son olarak iç çamaşırında iki farklı kategoriye dikkat etmenizi öneririz. 1 rahatlık 2 ise seksi’lik. Bu durumda ortaya çıkacak olan düğün günü rahat olmak, düğün gecesi ise seksi kalmaktır.

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir