2017 Göz Kalemi Renkleri

Bakışların hayatımız da önemli Bir yeri vardır bazen gözlerle kurulur bir çok iletişim, sözlerle anlatamadıklarımızı gözlerle anlatabiliriz.

Bunun için kadınlar göz makyajına çok önem verirler etkileci bakışlar, tutkulu bakışların hayatta önemli yeri vardır. Peki bunun için neler yapmalıyız? Öncelile göz yapınız ve göz renginiz çok önemlidir, göz rengine uygun göz kalemi kullanımı en etkileyici faktörlerden birisidir. Bir çok göz kalemi rengi vardır mesela beyaz, siyah, yeşil, mavi gibi devam eder böyle. En çok tercih edilen renk siyahtır genelde insanlar siyah göz kalemi kullanırlar. Ama göz yapınız küçük ise beyaz renk göz kalemi kullanmalısınız çünkü gözleri daha iri gösterir. Göz kalemi alırken bilinen markaları tercih etmelisiniz çünkü göz hassastır çabuk mikrop kapabilir ve tahriş olabilir bir de bilinmeyen markaların rengi göz de o kadar belli olmayabilir malesef.

Göz kalemi alırken göz rengi de önemli demiştim kahverengi gözlere sahipseniz bu göz rengi en doğal göz rengi olduğu için hemen hemen her renkle uyimlu olur ama daha çok lajivert, beyaz, yeşil, açık kahve tonlarını kullanabilirsiniz. Mavi renkli gözleriniz varsa daha doğal renkler kullanmalısınız çünkü gözleriniz zaten dikkat çekici ve güzeller. Ama bej ya da toprak renklerini kullanabilirsiniz. Yeşil göz rengine sahipseniz siyah, beyaz koyu renkleri kullanabilirsiniz.

Doğru göz kalemi doğru bir farla da birleştirmek önemlidir tabii bu yıl en çok tercih edilen farlar arasında bordo tonları, altın sarısı, ve turuncu renkler yer almaktadır. Güzel bakışlar için güzel bir göz makyajına sahip olmak önemlidir.

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir