2017 Güneş Kremleri

Güneş kremleri,  plajlarda güneş bizi ısıtmaya hatta yakmaya başladığı andan itibaren en çok aranan konular arasında en başta gelmektedir. Güneş’in vücudumuza ve yüzümüze verdiği zararlar artık herkes tarafından bilinmektedir. Güneşin bu zararlı etkilerinden korunmak için vücudumuzun sağlıklı bir şekilde bronzlaşmasını sağlamak için koruyucu kremleri mutlaka kullanmamız gerekmektedir.

Güneş koruyucu krem seçerken birden farklı markanın ürünü olduğu için kararsız kalıp size uygun olan güneş kremini seçemeyebilirsiniz. Son zamanlarda dermokozmetik güneş kremleri kullanıcılar tarafından oldukca ilgi görmektedir. Güneş koruyucu kremler 2017 yılının kozmetik markalarının da ilgi alanı haline gelmiştir. Sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için kozmetik markaları güneş koruyucu kremler ile ilgili çeşitlerini günden güne artırıyor.

Este Lauder 2017 yılı için sürekli tanıtımını yaptığı Este Lauder Bronze Goddess güneş kreminin hem vücut için olanını hemde yüz için olanını piyasaya sundu. Kremsi vebir o kadar kolay emilir formda olan Este Lauder Bronze Goddess Güneş Kremi SPF 30 koruma ile vücudunuzu güneşin zararlı ışınlarından koruyor.

Etiketler : , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir