2017 Kabartmalı Elbiseler

Düğünler her bayanın en göz kamaştırıcı halleriyle ortaya çıktığı ve arzu ettiği ortamlardandır. Her bayan, Böylesine özel geceler ve uzun söz edilebilecek geceler için haftalar öncesinden hazırlık yapmaya başlarlar. 2017 Kabartmalı tuvalet modelleri de bayanlara bu konuda epey bir yardımcı olamak için bu sezon sizler için geliyor. 2017 abiye modasından olan kabartmalı elbiseler bu sene tasarımcılar tarafından oldukca zenginleştirilmiştir.

2016 yılının son aylarında olduğu gibi 2017 yaz aylarında da brokar dokuları oldukca trend olmakda. Moda tasarımcılarının   geçen sezondan bas bas bağırdığı  senelerde moda olmaya çalışan  Kabartmalı Aplikeli elbiseler bu sezon oldukca moda olmakta. Öte yandan da Danteller de  abiyeler üzerinde son hızıyla gelişmekte.

Örneğin; Brokar dokularda abiye tuvalet seçtiniz, üzerinde taşıdığı renklerin uyumuna  ve en çok da kavram karğaşası oluşturan renklerden uzak durmalısınız. Tuvalet Abiyeler’den seçerken renk uyumuna ve  renklerin sadeliğine dikkat etmelisiniz. Baştan aşağıya  dantelli bir elbise seçerken Kırmızı, veya Kırmızı – Siyah karışımı  elbiseleri ön planda tutabilirsiniz. Bu iki renkden oluşan elbiseler oldukca dikkat çekici ve göz kamaştırıcı olmaktadır. Aplike elbise dediğimiz tuvaletlerden seçerken beyaz aplike tuvaletler oldukca göz kamaştırıcı olabilirler. Tüm bu yukarıda belirttiğimiz elbiselerden altına uyumlu olarak dantelli ayakkabıları seçmenizi öneririz….

 

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir