2017 Kış Erkek Modası

Erkekler her ne kadar modadan kaçsalarda artık bu kaçmaları büyük ölçüde bitmiş durumda. Önceleri yalnızca T-Shirt giyinmeyi tercih edip herşeyden ellerini çekerlerdi.

 

Fakat moda dünyası dev bir adım atıp erkek modası üzerine de hamleler yaptılar bu saye de erkeklerin modaya olan yaklaşımı gün geçtikçe artmaya başladı. 2017 kış erkek modasında bu sene de diğer yıllarda olduğu gibi aksesuarlar başı çekmekte. Özellikle de saatlerin yanısıra ki bileklik modelleri epey rabet görmüş gibi.
Koyu ve özellikle kahverengi renkler
2017 Kış Erkek Modasında erkeklerde en fazla tercih edilen renkler koyu renklerdir. Önceleri siyah epey rabet görürken son günlerde kahverengi siyah rengi biraz geçmiş gibi görünmekte. Kıyafetin üzerine aksesuar olarak kullanılan atkılar olsun elde taşınan erkek çantaları olsun ya da beyaz t-shirt üzerine giyilen ceketler olsun hep kahverengi tercih edildiği görülüyor ki bu renk bizlerin tahminine göre yıl sonuna kadar gidecektir.
Erkek modası bayanlara göre biraz daha pasiftir. Fakat giderek erkek modasının bayan modasına yetişeceği üzerine de tahminlerimiz yok değildir. Modacılarımıza bu hususta çok iş düşmekte

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir