2017 Kışlık Bayan Gömlekleri

Kışlık üretilen montların yanı sıra üretilen kışlık gömlekler ile hanımlarımız hem kombinlerini tamamlayabilir hemde kış şartlarından kendilerini koruyabilirler. Her sezon yeni çıkarılan gömlekler 2017 kış bayan gömleklerinde de çıkacaktır. Şuan için tabi ki henüz tam olarak rafları doldurmadılar fakat yavaş yavaş 2016 kışlık bayan gömleklerinin yerlerini almaktalar. Öyle zannediyorum ki 2017 nin ilk ayında bu değişim tamamlanmış olacaktır.

Peki nerelerde bu yeniliklerini görebiliriz diyecek olursanız da şuan için benim gözlemlediğim LC WAIKIKI, DEFACTO, KOTON yine tabi bu tarz mağazaları gezdikçe sizlere bildireceğim. Neden hani daha büyük yerlere gitmedin diyecek olursanız da şimdilik küçük bir başlangıç yapalım dedik ve herkesin rahatlıkla gidebileceği ve ekonomik durumlarına göre kendilerine kışlık gömlekler bakabileceği yerleri seçtik (buradaki amacımız da firmaları fiyat, kalite veya hizmet yönünden eleştirmek veya o iyi bu kötü tarzında yazı yazmak değildir.)

kislik-bayan-gomlek-kombinleri-2016

Her sezon olduğu gibi 2017 kışlık bayan gömlekleri sezonunda da gömleklerinizin rengine göre tabi kot pantolon tercih edebilirsiniz. Kot pantolon ve gömlek ile şıklığınıza şıklık katabilir ve bulunduğunuz ortamda gözleri üzerinize çekebilirsiniz. İstersen tesettürlü olsun isterse açık bayanlarda olsun kot pantolon ve gömlek vazgeçilmez seçiminiz olsun.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir