2017 Kot Etek Modelleri

Klasiğin dışarısına azca daha olsa çıkmak istiyorsanız, mütevazı kot etek yada kemerli kotlar yanında farklı aksesuarlı kot etekler seçebilirsiniz. Bu şekilde hem şık hemde farklı kombinler ile etkisi altına alan görünebilirsiniz.
Kot etek geçmiş dönemlerde olsun, günümüzde olsun her vakit trendini korumuş bir şeydir.

Bazı dönemler de farklı farklı göründükleri olmuştur bolca düğmeli, fermuarlı modeller ama yine de seçimi tabiki sizde bitiyor.
Ben daha farklı bir model ile görünmek istiyorum diyorsanız da eğer her zaman görmesi mümkün olmasada önden çıtçıtlı, püsküllü, düğmeli olan modelleri de tercihiniz olabilir.

Seçiminizi yaparken kesinlikle fakat mutlaka vücut tipinize gore olanını seçin. Mesala bacaklarınız uzun ise dar kesim kotlar oldukça şık duracaktır yada aynı şekilde kalçalarınız geniş ise çan kesimler üzerinize oturacaktır.
2017 kot etek modelleri konusunda tabiki bir çok araştırma yapabilirsiniz.

Çeşit çeşit markaların yüksek bel modellerini de görmek mümkündür. İlla yeni bir kot etek almanıza gerek kalmamıştır, elinizdeki kot eteklerinizi de değerlendirebilirsiniz. Nasıl mı? Elinizde ki orjinal parçaları eteklerinize ilave ederek bir model çıkarabilirsiniz. Mavi tonlarında bir kot eteğiniz olduğunu varsayalım cep alanı var yada yok o bölgeye kahverengi renkte cep görünümü vermek yine size şıklık kazanmıştırracaktır.

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir