2017 Mezuniyet Kıyafetleri

Merhaba mezun olmayı ve o güzel anlamlı geceyi dört gözle bekleyen genç kızlar, sizlere bugün en yeni kıyafetlerden mezun geceniz için bir kombin hazırlayacağız  aradığınız en güzel modelleri burada bulmanız belkide sizler için de mümkün olabilir.

Yaz ayının gelmesi ile birlikte, Bir öğretim hayatının da sonuna gelmiş bulunmakyız. Biliyoruz ki hepiniz şimdiden mezuniyet gecemde ne giyebilirim telaşına girdiğiniz için sizler için bir çok markanın tasarımlarını bir araya getirdik. Mezuniyet elbisesi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus kendi vücut tipinize ve yaşınıza uygun bir model olmasına dikkat etmelisiniz. Bir arkadaşınızda görmüş olduğunuz göz alıcı model sizin üzerinizde o kadar da şık olmayabilir. Eğer alacağınız elbisede göbeğinizin gözükmesini istemiyorsanız, Gögüs altından genişleyen elbiseleri tercih etmeniz sizin için uygun olabilir. Üst beden kısa, bacaklarınız ise uzun’sa verev kesimli modeller sizi daha orantılı göstermektedir. Veya tam tersi de olabilir,  bedeniniz uzun, bacaklarınız’da kısaysa tek parça olarak boydan uzayan elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Eğer minyonsanız; uzun etek haricinde özellik lede bedeninizi saran bir kıyafet sizin için ideal bir seçim olabilir. Eğer Gögüzleriniz küçük ise; straplez modelleri ve gögüs kısımları hareketli elbiseler tam size göre. Eğer gögüsleriniz olgun ise; oldukca gögüs dekolteli, üst kısımları dar olan modellerden kaçınmalısınız. Basenleriniz var ise belden sarmalayan elbiseleri tercih etmenizi öneririz.

Eğer kendi tarzınıza göre bir elbise modeli bulduysanız renk detayına gelecek olursak’da bu yaz sezonunun en moda rengi kırmızı ve turkuaz’dır. O sıcak gecede bu canlı renkler sizi partinin en dikkat çekici genç kızı yapabilir…

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir