2017 Mini Etek Modelleri

Mini etek; Neredeyse her genç kızın ve her bayanın sıklıkla tercih ettikleri moda unsurlarından bir tanesidir. Mini Jean Etekler, Mini Etekler, Ve çok daha fazlası yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalardandır. Bayanların akıllarından çıkmaya niyeti olmayan Mini Etek Modelleri‘ne bakalım bu sezon tasarımcılar sizler için ne gibi değişiklikler hazırlamış…

Mini Etek Modellerini bu sezon en çok tutlacak olan modelleri abiye ve günlük kullanılmakta olan Mini Etek Modelleri diye ikiye ayırmamız mümkündür. Örnek olarak bu sezon Mini Jean Etekler, Özellikle’de yırtık ve parçalı jean eteklerin yanı sıra fistolu mini etek ve dantelli mini etekler ön planda yer almaktadır. Özel bir geceye davetliyseniz yada özel bir gece için hazırlık yapıyorsanız ve etek giymenizde bir sorun yok ise özel gecelerde kullanabileceğiniz mini etek modellerine bir göz atalım.

Dore işlemeler, Payetler ile dolanmış mini etekler, simli kumaştan oluşan mini etekleri ve son olarak da dantel ve tül brodeler ile işlenmiş etekler bu sene en trend parçalardan dır. Bu etek modellerini düğünlerde, akşam yemeklerinde, toplantılarda ve bir çok özel gününüzde cool bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür.

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir