2017 New Balance

Firmanın kuruluşu 1906 yılına gider. Merkezi ve kuruluş yeri ABD’dir. Kuruluşundan bu yana pek çok koleksiyon üretmiş olan firma, spor dünyası için oldukça önemli bir yere sahiptir. Kalitesini her dönem koruyan ve bunun için ciddi bir performans sergileyen markanın 110 yıldır tercih edilmesinin sebebi budur. Ürünlerini spor ayakkabı, spor giyim ve aksesuar şeklinde kategorize eden firma 7’den 70’e kadın, erkek ve çocuklar için farklı koleksiyonlar üretmektedir.

New Balance ürünleri kullanıcıları tarafından genel olarak kalitesi açısından tercih edilmektedir. Kullanılan malzeme, üretim sırasında gösterilen özen de kalitenin artmasına ve bir ürünün yıllarca yıpranmadan kullanılmasına olanak sağlıyor. Uzun yıllardır varlığını koruyan firma yeni trendlere yönelik ürünleriyle, özellikle de son senelerde yenilik arayışına girmesi ve yeni koleksiyonlar üretmesiyle tüketiciler arasında daha çok tercih edilir bir hal almıştır.
New Balance markası spor markası olsa da spor ayakkabıları günlük kullanım ve spor türlerinin farklı ayakkabıları olarak çeşitlendirmiş ve sizlerin beğenisine sunmuştur. Pek çok ilde kolaylıkla bulabileceğiniz bir ürün olan New Balance, spor şıklığı ve konforuyla sizlerin de vazgeçilmezi olacaktır.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir