2017 Nikah Elbise Modelleri

Nikah çok özel bir durumdur iki kişinin bir ömür birbirine söz vermesi ve bir ömrü birlikta geçirmeleri için en önemli adımlardan birisinin atılması.


Bu kadar özel gün için ne giyeceğiniz çoj önemli tabii. Kimi nikahında da gelinlik giymek istiyor kimi ise gelinliğini sadece düğünün de giymek istiyor. Benim fikrimse nikahta gelinlik değil elbise giyilmesi bu yıl moda kısa nikah elbiseleri ve renk olarak tabii ki vazgeçilmez olan beyaz moda da yerini aldı. Bu tür özel günler için sateni tercih edebilirsiniz çünkü satem biraz daha dikkat çekicidir ve böylece daha güzel, dikkat çekici olursunuz.

Bu yıl nikah elbiselerinde yaka kısmı daha ön planda ve daha güzel duruyor bence dantellerle bir kısmını da hareketli daha güzel durmasını sağlıyor. Bu yıl genelde toplu saç tercih ediliyor nedeni ise yaka desenlerini, yakadaki ayrıntıları daha iyi görünmesi için Peki bu güzel elbiselerin altına ne renk ayakkabı diyeceksiniz en önemli sorunlardan biri de bu. Bence beyaz nikah elbisesi altına beyaz topuklu ayakkabı giymelisiniz zaten bu yılki nikah elbiseleri gelinliği de andıran duruşu ile beyaz ayakkabılarla harika duracaktır.

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir