2017 Penti Sütyen Modelleri

Geçmişi milattan öncesine dayanmakta olan iç çamaşırları, günümüzde gögüsleri örtmek desteklemek’in yanı sıra artık günlük hayatta kullandığımız kıyafetler gibi iç çamaşırlarıda modanın bir parçası haline geldi. Çoğu bayan artık o sezonun trendine uyum sağlayacak hemde hayatlarını kolaylaştırabilecek ürünleri tercih etmektedirler.

Türkiyede tüm dünyada olduğu gibi trend şekillendirici ürünlere doğru gidiyor. Yeni çıkacak olan bir üründe hem şıklık rahatlığa oldukca özen gösteriyor. Penti vücudunuzu istenen forma sokacak olan ürünleri ile bu trendlerin başrol oyuncusu olmaya devam etmektedir. Bu sezonun renkleri ile podyum modasını iç giyimine taşıyan marka sezonun renkli ve her ihtiyaca cevap verecek olan koleksiyonunu kullanıcılarına sunuyor.

Penti’nin tasarım direktörü olmaya hak kazanan Ayşin Bicioğlu Basit renklerin yanında mor, fuşya, yeşil, gri, kış mavisi, bej gibi renklerinde sahip oldukları bu sezon ki iç çamaşır koleksiyonlarında oldukca iddalılar. Koleksiyonda, Modayı, şıklığı ve foksiyonelliği bir araya getirerek geniş bi ürün yelpazesi hazırladık. Siz bayanların bizden beklentilerini göz önünde bulundurup, vücut ve beden ölçülerini düşünerek ince ayrıntılarına kadar tasarladığımız koleksiyonumuzda çeşitli cup ve kesimlere yer verilmiştir dedi.

Gögüsleriniz artık iki beden büyük göstermek artık mümkün:

Tüm gün enerjili kalmak isteyen ve aynı zamanda da kadınsılığını da vurgulamak isteyen bayanlarımızı da unutmadık. Yeni koleksiyonumuzda bulunan “Penti Wow Bra” sütyen tasarımımız 3’lü push up etkisi aynı zamanda da extradan destekleyici ped özelliği ile gögüslerinizin iki beden büyümesine yardımcı oluyor.

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir