2017 Pierre Cardin Eşarp Koleksiyonu

Pierre Cardin gerçek anlamda moda üzerinde kendini gösterebilmiş sayılı markalardan bir tanesidir. 2016 modelleri 2017 modellerine tasarımcıları son hızları ile devam etmektedir.

Genel olarak fiyatlarında da 50 ₺ den başlayıp 115 ₺ ye kadar da eşarp bulabilirsiniz ki zaten web sitesine baktığında 2016 modellerinde %25 hatta %30 ‘a varana dek indirimleri görülüyor. Tabi seçim yine sizin ama Pierre Cardin de bu fırsat kaçırılır mı ona da siz karar verin.

Eşarp seçimi haliyle sadece kapanmak isteyen veya kapalı hanımların raflarda aradığı ve özellikle kombinine göre uyarladığı bir seçenektir. Bugün bir eşarp almak isteseniz eşarplarda ilk başta aradığınız şey rahat yapılıyor mu öyle ya eşarp vardır ki iğnelerle başınızda destekleriniz bir de öyle eşarplar var ki çok rahat güzel ve başınız da ben buradayım diyecek yapıdadır.

Seçim yine tabi ki sizlerin bana soracak olursanız da eğer atalarımız bizlerden önce görmüş ve bunu bizlere güzel bir söz ile beyan etmiş nedir peki o güzelim söz “ucuz etin tiridi yenmez” ben de bu söze katılarak ucuz bir eşarbın fazla getirisi olmaz kanısındayım.(Bu benim şahsi görüşümdür bu görüşe katılmayabilirsiniz saygı duyarım.)

Gelelim eşarp modellerine ;

Eşarp modelleri içinde sadeliği ile dikkat çekebilen fakat farklı giysilerle farklı şekillerle kombin yapabileceğiniz renkli ve birbirinden fazla göz alıcı modeller bulunuyor. Özellikle bu yılın genel modası ,tek renk sevenler için hardal sarısı ve vişne çürüğü seçenekleri olabilir. Eşarbıyla kişiliğini yansıtmak isteyenler için ise desenli örneklere mutlaka göz atılmalı.

Aşağıda paylaştığımız Pierre Cardin eşarp modellerinden de kendi kombininize göre seçebilir ve hatta kombininize göre fikir üretebilirsiniz. Özellikle yaz sonunda 2017 Pierre Cardin Eşarp Kolleksiyonu mezun olacak kapalı öğrencilerin kombinlerini eşarplarıyla tamamlayabilecekleri bir seçenektir.

Etiketler : , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir