2017 Sandelet Modelleri

2017 yaz aylarına yaklaşırken, Sandelet modasıda bizleri bekliyor! Yaz; özgürlük, hafiflik, rahatlık anlama gelir. Hemen derhal herkes yaz aylarına girince daha bi enerjik olmaya başlıyor. Yeni yerleri keşfetmek, gezmek, görmek, eğlenmek ve tatil istiyoruz.. Heralde bu istekle beraber havanın sıcaklığı bir araya erişince en önemli sorun rahat olmak oluyor. Ayakkabı seçimlerimizde sandeletler bizleri yaz ruhları ile bütünleştiriyor..

 

Yazları ayaklar devamlı kapalı alanda olduğunda nem,ter,koku, ve rahatsızlık hissi oluşturabiliyor bu yüzden sadelet yazın kolaylıkla giyebileceğimiz ayakkabı modelleri arasına giriyor. Dinlence denilince aklımıza ayakkabı olarak aklımıza ilk başlarda sandelet gelmektedir, Peki 2017 seneninın yazları nasıl bir sandelet giyebilirsiniz?

2017 yılında farklı modellerde ve renklerde sandeletler şimdiden hazırlanmaya başladı bile. Günümüzde trend sandelet modellerini de her mağazada bulabilmeniz mümkün.. Bu yazın en trend modellerine gidecek olursak tabiki ilk sırada deri sandeletler gelmektedir. Deri sandelette en çok kullanılan malzemelerden bir tanesidir. Hem Kalite hemde refah açısından çokca tercih edilmektedir. Çapraz kayışlı deri sandeletleri 2017 seneninın maksimum trend modelleri içinde çok sık görmüş olacaksınız…

Bu yaz ötekiler yanı sıra püsküllü sandeletlere de çok sıkla rastlayacaksınız, Püskül modası elbet ayakkabılara kadar ulaştı, ve bu yaz tercihlerinizin arasında püsküllü sandeletlerde olacak. Düz sandeletler yanı sıra topuklu sandeletler bu yıl sizi şaşırtabilir. Birbirinden farklı modellerde tasarlanan deri topuklu sandeletler sanki ayağınızda yokmuş şeklinde bir his yaratacak gibi görünüyor. 2017 yaz aylarının sandelet renkleri sizlerin aklınızı başınızdan alacak şeklinde görünüyor.

Sandelet denildiğinde aklınıza İlk olarak gelen o kahverengi,siyah,beyaz, şeklinde klasik renkleri artık unutun. Bu yaz içinizi rehahlatacak derecede farklı renk sandelet modelleri ile karşılaşacaksınız. Geçtiğimiz yaz aylarında birden fazla renk seçeneğine sahip olan sandeletler kadınlar tarafınca çok beğenildi. Bu senede o biçim sandelet modellerini aramızda göreceğiz.. Birden fazla renklere haiz olan sandeletler bizlere büyük bir avantaj sunmaktadır. Kıyafet kombinlerinizde rengarenk sandeletler desteği ile artık kolayca kombin oluşturabileceksiniz. En azından yaz aylarında sandeletlerimiz her kıyafetimize mükemmel bir uyum sağlamış olacak…

 

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir