2017 Tayt Modelleri
Tayt son zamanların vazgeçilmezi haline gelmiştir ve bir çok tayt modeli vardır.Deri tayt genelde en çok tercih edilen modeldir ama deri taytın kombini diğer tayt modellerine göre biraz daha zordur. Taytlar alışılmış pantolonlardan daha farklı bir tarzdır ve daha şık durur.
Kış aylarında taytlarınızı salaş bir kazakla botla yaz aylarında ise tişört veye sıfır kollu atletlerle kombin yapabilirsiniz. Ama en önemlisi sizin fiziğinize uygun ve fiziğinizi en iyi şekilde gösterecek taytları tercih etmelisiniz. Spor yaparken kullanabileceğiniz pek çok tayt modelleri vardır ve taytlar eşofmanlara göre daha rahattır, esnektir. Taytla spor yaparken sizi rahatsız etmez ve esnekliği sayesinde daha rahat hareket edebilirsiniz.
Tayt tercih ederken şunlara dikkat edebilirsiniz. Öncelikle kombininize uygun bir tercih yapmalısınız mesela stiletto ile şık bir kombin yapabilirisniz. Günlük hayatta kullanacaksanız ve günlük haytta spor giyiniyorsanız bir çok spor tayt modeli var fermuarlı taytlar, cep modelli taytlar tercih edebilirsiniz.
Eğer tarzınıza uygunsa tayt pantolonları da kullanabilirsiniz spor kombinlerde tayt pantolonlar da güzel duruyor. En başta da dediğim gibi en önemlisi fiziğinize uygun tercihler yapmanızdır.
Etiketler : , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir