2017 Tesettür Abiye Modelleri

Kadınlar erkeklere göre  günlük  hayatta da olsa giyimlerine daha çok  dikkat ederler ama güzel bir yere gidiliyorsa bu özen  3-5 katına cıkabilir. Kadınlar için gittiği ortama uygun  giyinmesi ve şıklığı  çok önemlidir . Son yıllarda tesettürlü hanımlar zamana göre  daha bakımlı dikkatli ve şık giyiniyor .

Tesettürlü bir bayan açık bayana  göre  kıyafetlerine daha özen göstermeli çünkü  kapalı  bayanların  vucut hatlarının belli olmaması gerekir. Bu yüzden  de kıyafet seçimi kapalı bayanları  biraz zorluyor özellikle abiye seçerken şıklığı  rengi ve darlığı  vucut hatlarını belli edip etmediği önemli . Tabi bir de eşarp yapımı var çok abartılmamalı rengi size yakismalı yaptığınız eşarp şekli  sizin kafanızı  çok büyük  göstermemeli bence . Neredeyse her semtte tesettür  mağazası  bulunmaktadır .

Gezecek vaktim yok diyor ve bulunduğunuz semtteki mağazaları begenmiyorsaniz internetten de alışveriş yapabilirsiniz. İnternetten alışveriş yapıyorsanız  daha çok kullanılan yaygın güvenilir  siteleri tercih etmenizi tavsiye ederim. Bu yıl daha çok nakışlı abiyeleri göreceksiniz ve çok beğeneceğinizi düşünüyorum . Genelde  tesettürlü  bayanlar siyah veya koyu renkleri tercih eder ama bu yılın moda renklerini denemelisiniz  bordo, yeşil  pudra renkleri ağırlıklı  bir yıl .bu renkler nakışla buluşunca çok güzel bir görüntü ortaya çıkıyor . Genelde son yıllarda abiye ile aynı renk şallar tercih ediliyor ve bence bu renk uyumu gayet güzel duruyor . Bordo rengi sevenler için  bir tavsiye bordo ve gümüş uyumu güzel  bir kombin olabilir .

Etiketler : , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir