2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

Her bayanın tarzına hitap eden gelinlik modellerini aşağı yukarı her mağazada görmekteyiz. Konu moda olunca açık ya da kapalı diye ayrım yapmamız olmaz modayı yakından takip eden tesettür bayanlar için bu geçtigimiz sezon ve bu sezon birbirinden hoş, şık gelinlik modelleri magazalardaki yerlerini almış bulunmakta. Teseüttür gelinlikleri normal gelinliklerden ayıran tek özellik kuşkusuz ki bir türban kısmının olmasıdır. Tesettür gelinlikler için özel olan bir diger detay ise gelinlik modellerinde hiçbir biçimde dekolteye yer verilmemesi’dir. Tesettür gelinlik modellerininde aynı normal gelinlikler gibi farklı farklı modellerinin bulunduğunu bildirmek isteriz.

2017 Tesettür gelinlik modellerinde yine taş modellerinden oluşan dantelli motiflerin yer almış olduğu gelinliklerde daha fazla haki yaka modellerini tesettür gelinlik modelleri arasında göreceğiz. 2017 sezonunda sıkla görecegimiz modeller arasında yer almakta olan komple boydan dantelli modeller tesettürlü gelin adayları için en uygun bir tercih olacaktır.

2017 gelinlik sezonunda pelerinli tesettür gelinlik modelleri tesettür giyinen gelinlerin tercih edecegi modeller arasında yerini alıyor. Gelinliklerde farklı bir hava yaratan pelerin ayrıntıı tesettür giyinen bayanların tarzlarına makul olmasından yeni sezonda da sık sık tercih edilecek gelinlik modelleri arasındadır.

2017 gelinlik sezonunda trend modellerin ise dantel ayrıntılı gelinliklerin kol ve gögüs bölümlerinin tül ve fransız dantellerle kapatılmış olması tesettür gelin adaylarının gözünden kaçmıyor..

 

Etiketler : , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir