2017 Tozlu Giyim Abiye Modelleri

2017 Yılının ilkbahar/yaz sezonunun abiye modellerini Tozlu Giyim kullanıcılarının begenisine sundu. Bu yılın koleksiyonunda tüm yaş grubundaki bayanların Şıklığını ve Ucuzluğunu bir arada bulabilecekleri modelleri ile bayanları etkilemeye devam etmektedir. Tozlu Giyimin bu sezon ki koleksiyonunda abiyeler ön planda olan kıyafetlerden dir. Abiyeler genellikle kullanılan kumaşı, şıklığı ve işlemeleri ile diğer elbiselerden farklıdır. Düğün,Nişan,Balo,Toplantı vb. gibi özel gecelerde bayanlar için olmazsa olmazları arasındadır.

Bayanlar bu özel gecelerde göz alıcı ve şık gösterecek olan, davettekileri kendilerine hayran bıraktıracak abiyelere sahip olmak isterler. Fakat  genel olarak Abiye Elbiseler yüksek fiyatları ile biz kullanıcılar ile aramıza mesafe koymaktadır. Tozlu Giyim bu konuda ki ön yargımızı değiştirmemize yardımcı olmaktadır. İndirimli fiyatları ile  59,90 ₺ den başlayan fiyatları ile bu yıl satışa sunulmuştur.

Abiye modellerinde en iddalı renklerden birisidir Kırmızı. Alt kısımları bu senenin kesimlerinden yarı balık kesimindeki abiyeler üst kısmında bulunan dantel işlemeleri ile oldukca dikkat çekmektedir.  Tozlu giyimin bu sezon ki koleksiyonunda bu modelin farklı renkleri ve farklı modelleri de bulunmaktadır. Üstelik etiket fiyatı 149,99  ₺ olan bu abiye modelinin indirimli fiyatı ise 99,99 ₺ dir.

Etiketler : , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir