2017 Transparan Pudra

Her bayan günlük hayatında makyaj yapar mutlaka işe giderken, okula giderken veyaözel bir yere giderken makyaj kadınların olmazsa olmazıdır. Kimi bayan makyaj yapmayınca kendini kötü hisseder, kimi makyaj yapınca mutlu olur. Öyle ya da böyle makyaj hayatımızın her anın da vardır.


Makyajın parlamamasını ve yüzünüzde sabit durmasını zamanla gitmemesini ister her bayan. İşte bu ve bunun gibi sorunlar için transparan kulanmalısınız. Transparan pudra yüzde ki makyajın rengini değiştirmez veya rengin de en ufak bir oynama bile yapmaz yüzde ki parlaklığı alır, yapışıklığı alır ve daha iyi bir görüntü sunar. Transparan pudra makyaj malzemeleri arasında en değerli olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar tarnsparan pudranın kıymeti geç anlaşılmış olsa da şuan gayet yaygın kullanılıyor.

Size bir tiyo vereyim mat rujları seviyorsanız ama peçetenin üstünden pudrayı dudaklarınıza sürünüz ve artık mat bir rujunuz var. Transparan pudrayı yüzünüze şu şekilde uygulamalısınız makyajınızı tamamladıktan sonra daireler oluşturarak transparan fırçası yardımı ile yüzünüze yayınız. Ve gün boyu harika bir makyaja sahip olabilirsiniz. rjunuz mt değilse transparan pudra ile mat hale getirebilirsiniz. Rujunuzu sürünüz ve üstüne bir kat koyunuz

Etiketler : , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir