2017 Tulum Modelleri

Çok rahat hareket edebilme, spor ve şık görünme imkânını tulumlar verdiğinden dolayı artık bayanların olmazsa olmazlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Piyasa da satın alabileceğiniz farklı pek çok tulum modelleri yer almaktadır. Bunlardan en çok rağbet edilenleri ise spor görünüme sahip kot yırtık tulumlar diyebiliriz.

Bu sezonda bayanların büyük bir bölümü yırtık kot tulumlara yeniden yönelmeye başlayacaktır. 2017 Tulum Modelleri arasında en çok sevilecek yeni tasarımlardan biri olarak iki renkli tulumlar yer alıyor. Üst bölgesi farklı alt tarafı farklı renkten imal edilmiş bu tulumlar sizleri tek renk boğuculuğundan çıkarıyor. Bu sayede daha renkli bir görüntü sergilemeye başlıyorsunuz.

 

İstediğiniz görünüme tulum modelleriyle dönüşebilmeniz artık kolay olduğundan dolayı sizlerde yaza yazlık tulumlarla geçiş yapabilirsiniz. Fakat yalnızca bahar ve yaz dönemleri için değil kış aylarında bile trend hava yakalayacağınız tulumları tercih edebilirsiniz.

En yeni tulum modellerinin içerisine kalın boğazlı, ya da balıkçı yaka kazakları kullanarak kış döneminde bile şık olma başarısını gösterebilirsiniz.

Etiketler : , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir