2017 Vücut Fondoteni

Güzellik aşamasında son devrim! Makyaj genç, yaşlı her bayanın vazgeçilmezleri haline gelse de, şimdi tüm vücudunuzu sararak kusurlarımıza meydan okuyarak bizi pürüzsüzlüğe davet etmektedir. Geçmişimizde makyaj için baruttan kömüre kadar çok çeşitli malzemeler kullanılmıştır ve her kültür kendini yaptığı desenler ile ifade etmiştir.

Kısa bir zamana kadar vücudumuzu güneşe alternatif olarak bronzlaştırmak için sadece iki seçeneğimiz vardı. Ya solaryum yada otobronzlaştırıcıları kullanmaktı. Ama günümüz şartlarında vücut için özel olarak üretilen fondöten, pudra ve renkli spreylerle işimiz oldukca kolaylaştı.

Zaman zaman oluşabilecek deformasyonları veya belli neticeler sayesinde meydana gelen unsurları artık kozmetik cilt profesörleri tarafından çözebilmemiz oldukca kolay. Bacaklar için kullanılan özel fondötenlerin ve spreylerin kullanımının günümüzde oldukca yaygınlaşmasıyla, etekler kısalıyor ve bacaklar özgürlüğe kavuşuyor. Varis leke ve kılcal damarları örterek pürüzsüz bir görünüm elde etmemizi sağlayan bu ürünler ile yaz tatilini beklemete gerek yok, ve hatta solaryum’a girmeden rahatlıkla istediğimiz kıyafeti özgürce giyebilmemiz mümkündür.

Vücut fondöteni kamuflaj makyaj olarak adlandırılmakta ve oldukca yüksek örtme gücüne sahip, sürtünme ve terlemeye sahip cilde uyumlu olup vücudun bacak, kol gibi bölgelerinde yer alan problemli alanları kapatmak için özel olarak geliştirilmiş.

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir