2017 Yağmurluk Modelleri

Bahar ayları nerede ise kapımızı çalmak üzere, Şu an üzerimizde bulunmakta olan o kalın Kabanlar, Şişme Montlardan kurtulmak için gün sayıyoruz E o zaman hadi neden hala duruyorsun? Bahar temizliğine başlamadın mı yoksa ?

Havaların ısınmasıyla beraber, Bu havalarda şişme montlar, kalın kabanlar üzerimezde oldukca ağır duracaktır. Hırka giydiğimiz zamanda çok ince gelmektedir, İşte tam bu anda devreye girerek bizi bu sorunlardan kurtarmakta olan farklı model ve renklerden tasarlanmış yağmurluklar devreye girmektedir. Artık bu yağmurluk modellerini dolaplardan çıkartarak içimizi ısıtma vakti geldi. Yavaş yavaş kaban,şişme mont, kürk’lere elveda demenin vakitı geldi. Yağmurlu havalarda sizleri koruması bir yana sizi şık gösterecek modeller mağazalardaki yerlerini almaya başladı. Uzun, Kısa, Parlak, ve Spor modelleri ile 2017 yılı trendlerini yakalamaya hazır olun.

Geçtiğimiz yılın yükselmekte olan yağmurlukları, Bu yıl de trend olmaya devam etmektedir. Neon renklerinin yanı sıra bu sezon maksimum kullanılacak olan renkler; Beyaz,Yeşil,Sarı ve Lacivert tonları olacak…
Yaz-Kış dinlemeden spor yapmayı eğer ki seviyorsanız ünlü markaların bu yıl ki yağmurluk modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz… Spor esnasında vücutta oluşan nemi emerek sizi koruyacak olan yağmurluklardan herkesin evinde 1 tane bulundurması gerekmektedir.

Çoğu süre yağmurluk denildiği vakit aklınıza gelen ilk renk parlak sarı’dır. Fakat bu sezon yağmurluk modasında renk kategorisi oldukca geniş, ve oldukca dikkat çekici olan bu yağmurluk modelleri metal düğmeleri ve metalik gri renkteki cep ayrıntılarıyla bir fazlaca korunaklı duruyor.

 

Etiketler : , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir