2017 Yırtık Kot Şort Modelleri

Kot şortlara farklı bir hava kazandırmak amacıyla artık şortları yırtık olarak piyasa da görmekteyiz. Böylelikle sizleri son derece çılgın, genç ve spor göstermeye yardımcı olmaktadır. 2017 Yırtık Kot Şort Modelleri içerisinde koyu ve açık mavi renklerin yanı sıra baharı en güzel şekilde yansıtmanıza yardımcı olacak beyaz kot yırtık şortlarda vitrinde ki yerini almaya başladı.

Bayanların bu denli böyle modelleri tercih etmesinin nedenlerinden birisi de gün içerisinde çok rahat şekilde hareket edebilmelerine imkan sağlamış olması diyebiliriz. Üstelik gideceğiniz yer neresi olursa olsun yırtık şortlarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Şortların şimdilerde farklı çeşit tasarımları da 2017 dünyasında ki moda meraklılarına özel olarak sunulmaya başlanacak. Yırtık Kot Şortların kemer bölümünde smile resimler yer alıyor. Böylelikle kullanmış olduğunuz kort şortlarınızı klasikliğin dışına itmeye neden oluyor.

En yeni yırtık Kot Şort modelleri ile yeniden istediğiniz tarzı yakalamanız oldukça kolay olmaya başlayacak. Modaya yeniden ayak uyduracak ve çevreniz tarafından şık görünme şansını elde edeceksiniz.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir