Açık Hava Düğün Mekanları

Yaz ayının gelmesiyle beraber düğun sezonu da açıldı tabii evlenip birlikte bir ömür boyu mutlu olmak için yazın gelmesini bekleyenler yaz geldi artık.

Tabii ki bu mutlu gün de sevdiklerinizin de yanınız da olmasını istiyorsunuz hiç şüphesiz bu özel güne sevdilerinizin de şahit olmasını ve onlarla rahat, huzurlu bir ortam da gönlünüzce eğlenmek istiyorsunuz. Bunlar için düğünün olacağı mekan, mekanın içi, mekanın yeri, mekanın büyüklüğü, mekanın dekorasyonu çok önemli. Bence yaz ayların da yapılacak düğünler için en önemli şeylerden biri de gelen misafirlerin rahatlığı o ortam da sıcaktan bunalmaması veya kapalı mekandan dolayı sıkılmaması, aslında en önemlisi bunlar gelin için önemli bütün gün o sıcakta gelinliğin için de bunabilirsiniz ki bu çok doğal. O yüzden ben size açık hava düğün mekanlarını seçmenizi tavsiye ederim. Hem yemyeşil, güzel, doğal ve ferah bir ortam hem de önemlisi gökyünün ve yıldızların altın da yıldızların da şahitliği ile evlenmeniz. Kapalı mekanlara göre açık hava düğün mekanları daha samimi daha güzel ve bir çok sorunu ortadan kaldırıyor. Ne gibi sorunlar diyeceksiniz mutlaka kapalı mekanlar havasız olabiliyor, sıcaktan terleyip içerisi ter kokabiliyor bu da gelenleri ve sizi rahatsız edebilir.

Ama açık hava düğün mekanlarında bu tarz sorunlar olmaz hem de fotoğraf çekimleri için de harika bir ortam olur kapalı alanlar da arka planınızı duvarlar süslerken açık hava mekanlarında yeşil bir ortam süsleyecek. Hem siz hem de misafirleriniz, sevdikleriniz böyle bir ortamı daha çok sevecek bence.

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir