Amerikan Mutfak Modelleri

Uzun yıllardır Amerikan mutfak modelleri hayatımızda ama son yıllarda daha yaygın ve daha çok tercih ediliyor. Hem kullanışlı Hem de şık tasarımıyla modern görünümü ile sizi büyüleyeceğine şüphem yok. Amerikan mutfak yemek odası ile kimisi ise salonla birleşik. Gelişen teknoloji ve herkesi geçen gün değişen moda ile Amerikan mutfakları daha çok çeşitlendi.

L şeklinde tasarlanmış mutfak tezgahları ve bir kenarı da salon olduğunda hem fonksiyonel olarak hem de kullanış açısından rahatlık sağlıyor. Böylece daha modern, şık ve kullanışlı bir mutfağa sahip olmuş oluyorsunuz. Renkli veya desenli mutfak dolapları ile daha renkli daha güzel bir görünüm sunuyor enerjik ve hareketli bir görünüm için renkli mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz.

Eğer Amerikan mutfağınızı ve salonumuz ayırmak ve alanlarını belirlemek istiyorsanız mutfak adalarını kullanabilirsiniz. Hem mutfak Adaları ile mutfağa renk katmış olur hem de daha kullanışlı bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Amerikan mutfak ile ev daha ferah ve daha geniş olur.

Etiketler : , , , ,

This article has 3 comments

 1. Betül Kanlı Reply

  Merak edilen mutfak modelleri hakkında çok açıklayıcı ve güzel görsellerle süper bir paylaşım olmuş teşekkürler.

  • admin Reply

   Biz teşekkür ederiz o güzel yorumunuz için betül hanım, İyi günler…

 2. Emre Eraslan Reply

  Mutfağımı değiştirmeyi düşündüğüm şu sırada paylaştığınız harika Amerikan Mutfak Modelleri’ne rastladım. Mutfağımı değiştirirken paylaşımınızdan ilham alıcam. Teşekkürler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir